KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769401

nr 1276 9401

Lennart Gram

(1910-1996), Sverige

Oljemålning, "Flugan". Signerad, daterad 1987. Olja på duk, 67x73 cm

Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:50:29

Lennart Gram

Läs mer om Lennart Gram